Počítadlo přístupů:

[CNW:Counter]

Jana Janouchová
Mobil: 602 666 073

V případě zájmu, dotazu nebo připomínky, budu ráda, když mne budete kontaktovat.Můžete psát na oba tyto maily.

j.janaobrazy@centrum.cz
j.janaobrazy@seznam.cz


Odkazy na zajímavé stránky:
Vítám Vás na Svých stránkách. Najdete zde esoterické obrazy a mandaly. Také se na mě můžete obrátit, pokud máte nějaký problém, nebo trápení. Vykládám karty již mnoho let. Zjišťuji, že každý z nás má svůj osud, nebo bychom mohli spíše říci úkol, který máme ve svém životě vykonat. Někdy si to uvědomujeme a někdy chceme jen žít. Pokud se ze své cesty odchýlíme, dostáváme informace, které nás vracejí na naši cestu. Někdy je těžké tyto zkušenosti zpracovat bez pomoci. Tarot je jedním ze způsobů, jak zjistit své další možnosti.

    Výstavy-           


Zámek Mníšek pod Brdy. Stálá výstava. Můžete se těšit na obrazy a mandaly z mé současné tvorby.

Stálé výstavy - čajovna RELAX Plzeň, AMOENÉ FLOW sro. Morava, Meduňka Opava, Galerie Ametyst Denisova 31, Olomouc.Oáza u Libušky, Dolní Jirčany. Naturopatická poradna Ališi Gaič, Bělehradská, Praha.V současné době pracuji na zakázkách. Můžete se také přijet podívat, pokud si budete chtít udělat výlet do Kytína u Mníšku pod Brdy. Vrátila jsem se do Čech a budu tu zase až do konce roku. Takže pokud toužíte po osobní mandale nebo obrazu. Je lepší využít času do Vánoc. Přeji Vám všem hodně zdraví a také to, abyste využili změn ke svému prospěchu. Vše, co se zdá špatné může nakonec přinést pozitivní změny. https://www.facebook.com/janouchovajana to je facebook, kde můžete najít noviky, na kterých pracuji. Odkazy na stránky, kde můžete vidět oblečení, s tiskem obrazů a jiné.


Můžete objednat
nové kalendáře na rok 2024
Je to limitovaná edice, jako každý rok.

Malování obrazů je můj způsob, jak se s druhými lidmi dělit o své pocity. Vidět krásu světa, ale i vytvářet krásu pro ostatní, potěšit je a třeba i pomoci. Studovala jsem uměleckou školu v Jablonci nad Nisou, a proto mám k výtvarnému projevu nejblíž. Když maluji osobní mandaly, cítím se jen jako prostředník, maluji za jiné lidi, mé pocity už nejsou mé. Přicházejí mi informace, které mám sdělit konkrétnímu člověku. Možná jsou důležité právě v konkrétní chvíli. Předávám je s mandalou a věřím, že osobní mandala může člověku pomoci najít v sobě skryté možnosti. A využít všech svých vrozených vloh.

Technika malby, ta se stále vyvíjí, základem je malba akrylátovými barvami na plátna. Do barev přidávám perleť. Důležitá je výška nanesené vrstvy. Díky její síle se mé obrazy z různých úhlů pohledu mění. Techniku malby si každý malíř přizpůsobuje tomu,co mu vyhovuje, mění se se zkušenostmi, někdy i náhodně přijdu na nový způsob nanášení barvy.

U každého obrazu najdete informaci o jeho názvu a rozměrech. Některé z nich jsou již ve vlastnictví sběratelů - ty jsou umístěny do galerie archiv. Kliknutím na miniaturu každého obrazu se ukáže větší velikost. Barevné pojetí se může na různých počítačích lišit, takže pokud Vás zajímá srovnání fotografií s originály, či jenom máte zájem vidět obrazy v reálu, můžete navštívit některou z mých výstav,nebo pokud bydlíte blízko Mníšku pod Brdy, můžete po dohodě navštívit přímo mě.

Když se díváte na mandaly a esoterické obrazy vstupujete i do svého nitra, působí na Vás jejich energie, která Vás prostupuje. Jejich pomocí můžeme překonat strach z nových začátků, životních lekcí, mohou nám dodat impulz, abychom věděli jak dál. Pokud ve Vás obraz, nebo mandala zanechaly podobný pocit, pak jsou jejich účinky určeny právě Vám.

Ráda si přečtu Vaše názory a připomínky.
Pokud se Vám stránky zalíbí,můžete vložit moji ikonku, nebo odkaz na své www.