Počítadlo přístupů:

[CNW:Counter]

Jana Janouchová
Mobil: 602 666 073

V případě zájmu, dotazu nebo připomínky, budu ráda, když mne budete kontaktovat.Můžete psát na oba tyto maily.

j.janaobrazy@centrum.cz
j.janaobrazy@seznam.cz


Odkazy na zajímavé stránky:

                            Nové obrazy
Na této stránce budou nedávno dokončené obrazy, které pak během několika týdnů přesunu mezi ostatní obrazy do galerie obrazů. Tato stránka vznikla proto, abyste nemuseli nové obrazy složitě vyhledávat ve větším množství obrazů.
Ganéša
Indický bůh, který odstraňuje překážky a přináší štěstí. Jeho obraz posiluje víra milionů lidí, kteří věřili a věří v jeho sílu.
Velikost 80x100

 

Tutanchamon
Je připomínkou dob, kdy si lidé chtěli zachovat život i po smrti. Chtěla jsem, aby jeho oči byly živé, představovala jsem si, jaké by to bylo, kdyby má duše setrvala navěky. Modrá barva podporuje komunikaci a intuici. Žijeme tady a teď, lepší je věci řešit, nechat plynout vlastním tempem, naslouchat vedení osudu.
Velikost 80x100

 

Jednorožec průvodce do duchovního světa -
Jednorožci, kouzelní, magičtí tvorové, jsou symbolem krásy a čistoty. Tento obraz je velice ochranný.
Velikost 100x80

 

Lev
Omlovám se za nekvalitní fotografii, jednorožec ochránce - velice silná magická bytost a ochrana.
Velikost 100x80

 

Anděl štěstí
Anděl drží hvězdu, která znamená, že štěstí je v každém okamžiku blíže, anděl dohlíží a ocraňuje.
Velikost 100x80

 

Madona
Obraz, který dokáže vyléčit duši
Velikost 100x80

 

Fatima, někdy Hamsa.
Chrání domov a prostor proti závisti a uřknutí. Velice starý a silný symbol.
Velikost 100x100

 

Svět
Jsme součástí nekonečna, v každém okamžiku se vše mění a i my jsme stále v pohybu. Proto není nic nemožné, jen se stačí rozhodnout a udělat první krok.

Velikost 120x90

 

Madona
Modrá barva komunikace a vnitřního zraku. Napomáhá ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře. Je průvodkyní na cestě k duchovnímu probuzení.
Velikost 80x120

 

Síla ohně
Madona dává lidem, kteří se cítí oslabeni, energii a vrací a dodává sílu a sebevědomí k činu. Mnohdy nemusíme bojovat, abychom zvítězili. Ochranný obraz, ruší negativní energie. 50x70

 

Jing Jang
Symbol rovnováhy, vše na světě má svou protiváhu. Žijeme v duálním světě, učíme se, získáváme zkušenosti. Jak, mnohdy volíme sami.
Velikost 80x100

 

Hadí síla
Kundalini někdy se jí říká chi nebo prana. Je to energie „spirálová síla“, která je ukrytá v každém člověku. Leží stočená v nejnižší části vaší páteře, kde čeká na své probuzení. Tento obraz symbolizuje tuto energii. A připomíná, že dobrému fungování všech čaker je velice důležitá kořenová, základní čakra. Ve spojení s fialovou je pak dosaženo nejvyššího zasvěcení.
Velikost 120x100

 

Květ života
Vše, co je kolem nás i v nás je pořád v pohybu, i naše energie se mění v každém okamžiku. My s tím však můžeme vědomě pracovat, stačí udělat první krok. Květ života je mandala, která symbolizuje fungování světa, i to, co nevidíme.
Velikost 80x100


Cesta duše
Na Vaší životní cestě Vám tento obraz začne ukazovat nové, ještě nepoznané možnosti. Vždy, když se naše cesta odchýlí, jsme vráceni zpět. Získáváme znalosti, získáváme schopnost vše řešit kreativně, s přehledem a v pravý čas. Vše co prožíváme, můžeme zvládnout a získáme sebevědomí a sílu.
Velikost 80x100

Láska
Všichni potřebujeme lásku. Labutě jsou symbolem věrné lásky a sojení duší. Můžeme však milovat, život, to, co děláme, lidi, situace. Tento obraz nám to bude připomínat. 120x100